Milas Kaymakamı Eren Arslan her Cuma “Vatandaş Buluşması” programı kapsamında mahalleye ziyaretlerine devam ediyor.
Bu hafta ise Kızılcayıkık Mahallesini ziyaret eden Kaymakam Arslan mahalle meydanında mahalle halkıyla oturup sıkıntı, temenni ve dileklerini dinledikten sonra mahallede ikamet eden şehit ailesini ziyaret etti.
1997 yılında Ağrı İlçesi Doğubeyazıt İlçesi kırsalında teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Piyade Er Levent Enginsu’nun evini ziyaret eden Kaymakam Arslan’a mahalle muhtarı Cengiz Topal Gökdağ, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, İlçe Jandarma Asayiş Komutanı Jandarma Üsteğmen Süleyman Bahadır İyilikci,75. Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Tarık Çubukcuoğlu, Müftülük Şube Müdürü Dündar Karakuş, Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Çağrı Çelik eşlik etti.
Ziyaret esnasında şehidimizin annesi,babası ve abisiyle sohbet eden ve bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Kaymakam Arslan ihtiyaçları olması durumunda 24 saat tlfonunun ve makam odasının açık olduğunu belirtti.
Daha sonra şehidimiz ve tüm şehitler adına Müftülük Şube Müdürü Dündar Karakuş  tarafından yasin-i şerif okunup dualar edildi.