Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında ve daire amirlerinin, kurum kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla Kalınağıl Mahallesi’nde toplantı düzenlendi. Kaymakam Arslan, Kalınağıl Mahalle halkının aktardığı sorunların çözümü için gerekli birimlere talimat verdi.
Her hafta bir mahalleye giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm için girişimlerde bulunan Milas Kaymakamı Eren Arslan, beraberindeki daire amirleri ve STK temsilcileriyle birlikte Kalınağıl Mahallesi’nde toplantı düzenledi.
Mahalle kahvehanesinde düzenlenen toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan,Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ergun Kırova,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Kızılca, Milas Müftüsü Ali Saim Doğru, Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Muski Müdürü Güray Emiroğlu,ADM Milas Müdürü Atilla Uzunoğulları,Telekom Müdürü Birol Acar, Kalınağıl mahalle muhtarı Mücahit Karaca,Çamlıbelen mahalle muhtarı Ramazan Özsivri  ve yöre halkı katıldı.
Mücahit Karaca’nın mahallenin genel durumu hakkında Kaymakam Arslan’ı bilgilendirmesiyle başlayan toplantı, Kalınağıl mahalle halkının sorunlarının dinlenmesiyle devam etti.
Mahalle halkının özellikle zeytinlik yolları ile taleplerini not eden Kaymakam Arslan, talebin ilgili kurumlara ileticeğini belirtti.

Toplantı programı daha sonra son buldu.