Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan ve Milas Emniyet Müdür Yardımcısı Kor Barbaros Kızılışık ile birlikte yılbaşında mesai yapan sağlık çalışanlarını ve güvenlik görevlilerini ziyaret etti.
İlk ziyaretini 75. Yıl Milas Devlet Hastanesine gerçekleştiren Kaymakam Arslan, hastane çalışanlarından bilgi aldıktan sonra hastalarla tek tek konuşarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 
Yeni yılda hastalara şifa dileyen Kaymakam Arslan, hastane çalışanlarının da yeni yılını kutladıktan sonra güvenlik kontrol noktasında görev yapan görevlileri ziyaret etti. 
Halkın can ve mal güvenliği, huzuru için 7/24 mesai yapan güvenlik güçlerini gösterdikleri gayretlerden ötürü tebrik eden Kaymakam Arslan, güvenlik güçlerine de yeni yılda başarılarının daim olmasını dileyerek şunları kaydetti: “Milas 75. Yıl Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastanede şifa bekleyen vatandaşlarımıza ve halkımızın sağlığı için vazife başında olan mesai arkadaşlarımıza sağlıklı bir yıl geçirmelerini diledik. Sağlıkla, birlik ve beraberlik içinde yıllarımız olsun inşallah... Halkımızın huzur ve güvenliği için her daim vazife başında olan güvenlik güçlerimizi ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledik. Rabbim güç, kuvvet versin...”