Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen yemekte, Milas’ın mahalle muhtarları bir araya geldi. Etkinlikte, muhtarlar mahallenin sorunlarını dağıtılan formlara yazılı olarak iletti.
Milas Kaymakamlığı tarafından dün düzenlenen yemekte, Milas’ın mahalle muhtarları buluştu.
Mylasa 48 Restaurant’ta dün saat 11.00’de düzenlenen yemeğe; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Refik Koçi, Milas Kaymakamlığı personeli, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve mahalle muhtarları katıldı.
Toplantıda konuşan Milas Kaymakamı Eren Arslan: “Yaklaşık 1 hafta önce toplantımızı yapmıştık. Ancak Bakanlığımızdan, Valiliğimizden tekrar bu formatta toplantı talep edildiği için çok kısa sürede bir daha bir araya gelmiş olduk. Özellikle salı günü olmasını, sizlerin de buraya rahat ulaşım sağlayabilmeniz için zaten olağan olarak salı günü buraya geldiğiniz için bu günü tercih ettik.
Şimdi yemekle birlikte, bir format oluşturduk. Taleplerinizi içeren bir form kâğıdı dağıtılacak. Bu kâğıtlara, mahallenizin sorunlarını ve taleplerini yazabilirsiniz. Daha sonra biz bunları Muğla Valiliğimize, Valilik kanalıyla da Bakanlığa ileteceğiz. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.
Kaymakam Arslan, konuşmasının ardından toplantıdan ayrıldı. 
Toplantıya katılan mahalle muhtarlarına; kendi mahallelerindeki talep ve sorunlarını iletmeleri için form dağıtıldı. Muhtarlar, mahallenin sorunlarını formda yazılı olarak iletti.
Milaslı muhtarlar, doldurdukları talep ve istek formuyla ilgili şunları söylediler: “Milaslı muhtarlar olarak, Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen toplantıda bir araya geldik. Bu tür etkinliklerde, mahallemizin sorunlarını yetkili mercilere iletiyoruz ve çok güzel geri dönüşler alıyoruz. İletilen her sorunumuz, kısa süre içerisinde çözüme kavuşuyor. Başta Milas Kaymakamımız Eren Arslan olmak üzere tüm birim amir ve müdürlerimize ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” 
Toplantı, yenilen öğle yemeğinin ardından sona erdi.Kaynak:GünaydınMilas