Milas Kaymakamı Eren Arslan, kısa bir süre Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veterinerlik Fakültesi Dekanı olarak atanan Prof. Dr. Artay Yağcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan ve İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava’nın da bulunduğu ziyarette, Dekan Yağcı’ya görevinde başarılar dileyen Kaymakam Arslan; “Veterinerlik Fakültesi’nin, ekonomik ve sosyal yapısı başta olmak üzere her alanda ilçemize çok önemli katkısı olacaktır. Bu noktada da bizler de ilçemizin ve ülkemizin yararına olan her işin yanında olur, elimizden gelen her türlü katkıyı sunarız”dedi.
Prof. Dr. Artay Yağcı Milas Kaymakamı Eren Arslan’a ziyareti için teşekkür ederek”Bölgede hayvancılık konusunda iyi bir potansiyel var. Biz bölgedeki hayvancılık sektörüne hizmet edecek şekilde yapılanmak için gayret göstereceğiz. Öğrencilerimiz 30 veterinerlik fakültesi içinde ilk 10’da Milas Veterinerlik Fakültesi’ni tercih ettiler. Bu bölgedeki dinamiği gösteriyor” dedi. 
Dekan Yağcı’ya yapılan ziyaretin ardından fakülte alanında minik öğrencilerin de katılımıyla fidan dikimi gerçekleştiren Kaymakam Arslan öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.