Milas-Bodrum Havalimanı Başmüdürü Kemal Daştan, Ankara Esenboğa Havalimanına Başmüdür olarak atandı. Daştan için geçtiğimiz cumartesi akşamı veda yemeği düzenlendi.
2017 yılında Milas-Bodrum Havalimanına atanan Daştan’ın Ankara Esenboğa Havalimanı’na tayini çıkması dolayısıyla geçtiğimiz cumartesi akşamı veda yemeği düzenlendi. Milas Kaymakamı Eren Arslan, Garnizon Komutanı Cenk Erataç, Milas Başsavcısı Bilal Gümüş ve havalimanı personelinin katıldığı yemekte, oldukça duygusal anlar yaşandı. Yemeğin sonunda Milas Kaymakamı Eren Arslan tarafından Kemal Daştan’a teşekkür belgesi verildi. 
Başmüdür Kemal Daştan ile birlikte 1,5 yıldır görev yaptıklarını belirten Milas Kaymakamı Eren Arslan, “Kıymetli müdürüm terfi ederek atandığı bu görevi gerek şahsiyetiyle gerekse çalışkanlığıyla fazlasıyla hak etmiştir. Görevi süresince gösterdiği gayret ve işbirliği anlayışı için teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi. 
Başmüdür Daştan ise, Milas’ta olmaktan ve Milas’ta çalışmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Kendisine olan desteklerinden dolayı tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Daştan, yemeğin ardından sosyal medya hesabında şu sözleri kullandı: “Bugün itibarı ile görev yaptığım Milas-Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü’nden, tayinimin Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğüne çıkması nedeni ile ilişiğimi kestim ancak zamanın dar olması nedeni ile birçok arkadaşımla, dostumla görüşemedim. Sizleri tanımak ve sizlerle çalışmak benim için bir şerefti, Kurum dışındaki arkadaşlarıma ve dostlarıma çok teşekkür ederim. Allah hepimizden razı olsun. Hakkınızı helal edin, benden yana varsa hepinize helal olsun. Kapım hepinize her zaman açıktır. İyi ki varsınız.”
Kaynak:GünaydınMilas