Milas Kaymakamı Eren Arslan; Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla içice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması  Kızılcayıkık  Mahallesi oldu.
 
 Kaymakam Arslan’ı mahalle girişinde Kızılcayıkık Mahalle Muhtarı Cengiz Topal Gökdağ ve mahalle halkı karşıladı.
 
Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Arslan’ı mahalle ziyaretinde; Milas Jandarma Komutanı  Binbaşı Hayrettin Fidan,Milas İlçe Jandarma Komutan Vekili S. Bahadır İyilikçi, Milas İlçe Sağlık Müdürü M. Ergün Kırova,75,Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Tarık Çubukçuoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Çağrı Çelik Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı,Telekom Müdürü Birol Acar, Adm  sorumlusu Serkan Öztürk  eşlik etti.
 
Kaymakam Arslan; Kızılcayıkık Mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında sorun ve sıkıntılarını dile getirmelerini istedi. Mahalle halkı ise gençlerin rahat bir şekilde boş zamanlarını geçireceği    yer talep etti. Aynı zamanda mahalledeki okulun rahatsızlığını dile getiren mahalle halkı okulda eğitim ve öğretim görecek öğrencilerin en yakın mahalle olan Kırcağız Mahallesinde bulunan okulda  eğitim öğretim görmelerini istedi. Kaymakam Arslan ise bu hususta notunu alarak gerekli  çalışmaların yapılacağının bilgisini verdi.
Kaymakam Arslan;mahalle ziyareti sonrasında mahalle de yaşayan şehit ailesini ziyaret etti.Şehit ailesinden herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Arslan tekrardan şehidin ailesine başsağlığı diledi.