Milas Kaymakamı Eren Arslan; Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla içice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması Kısırlar Mahallesi oldu.
Mahalle ziyareti esnasında Kaymakam Arslan’a kurum müdürleri eşlik etti.
 Mahalle girişinde Mahalle Muhtarı Mehmet Demir ve mahalle halkı tarafından karşılanan Kaymakam Arslan daha sonra mahalle halkıyla toplantı yapılacak olan alana geçti.
Kaymakam Arslan Kısırlar mahallesinde yaptığı konuşmasında “Öncelikle misafirperverliğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Genelde her hafta Cuma günleri bir mahallemizi ziyaret ederek mahallenin taleplerini mahalle halkından ilk ağızdan dinleyerek çözüme ulaşması hususunda kurum amirlerimiz ile beraber mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Bu haftaki ziyaret adresimiz ise Kısırlar Mahallesi oldu. Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışma yapılacaktır. Fakat belirtilen taleplerin bazılarının kısa zamanda bazılarının ise zaman alarak çözüme ulaşacaktır ”dedi.
 
Kaymakam Arslan’dan sonra mahalle halkı adına hoş geldiniz diyerek teşekkür eden mahalle muhtarı Mehmet Demir” Kurum amirlerimiz ile beraber mahallemize yapmış olduğunuz ziyaret bizleri çok mutlu etti ”dedi.
Mahalle halkı ise mahallenin 22-A ile ilgili taleplerini, Muski, Aydem  ile ilgili sıkıntılarını dile getirirken özellikle çocuk parkı taleplerini de Kaymakam Arslan’a ilettiler.
Kaymakam Arslan mahalle halkının taleplerini not aldıktan sonra taleplerin yerine getirilmesi için yakından ilgileneceğini ve takipçisi olacağını söyledi.
Mahalle ziyareti esnasında ayrıca Kısırlar İlk –Orta  Okulunu ziyaret eden Kaymakam Arslan  İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve okul müdürü Ramazan Kurt’tan bilgi aldı.
Ayrıca 1995 yılında askerlik yaptığı sırada Şehit olan Jandarma Komando Er Mehmet Eskicioğlu’nun evini ziyaret etti.
Mahalle ziyareti sonunda ise Kısırlar Sağlık Ocağını ziyaret eden Kaymakam Arslan İlçe Sağlık Müdürü Dr.M.Ergün Kırova’dan ve sorumlu doktordan bilgi aldı.
Ziyaret Kaymakam Arslan’ın köyden ayrılmasıyla son buldu.