Kaymakam Arslan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz tarafından Güllük Mahallemizde açılan kursların yılsonu sergilerinin açılışına katıldı. Milas Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurslarda kursiyerler tarafından hazırlanan ürünler Güllük Kültür Sanat Ve Eğitim Merkezinde sergilendi.
Düzenlenen yılsonu sergisinin açılış törenine Milas Kaymakamımız Eren Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsa Bal, Milas Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdür Vekili Durmuş Tayfun Uslu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, protokol üyeleri, kursiyerler ve çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.
Kurdele kesimi ile açılışı yapılan sergide katılımcıların ürünleri incelemeleri sonrasında Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerin ürettiği elbiselerin oluşturduğu defile gösterisini izlediler. Daha sonra
Milas Halk Eğitim Merkezi ve Güllük Hermias Kadın Dayanışma Derneği işbirliği ile ortaklaşa açılan kurslarda, kursiyerler tarafından yapılan ürünler açılışa katılan protokol üyeleri, dernek üyeleri ve mahalle sakinleri stantları ziyaret ederek ürünleri incelediler.