Milas Kaymakamı Eren Arslan, rutin olarak sürdürdüğü muhtarlar toplantısının bir yenisini daha ekledi. Her toplantıda muhtarları dinleyen Arslan, bu kez de muhtarların kendi mahalleleriyle ilgili aktardığı sorunları dinleyerek, çözümü için toplantıda hazır bulunan daire amirlerine talimat vererek, sorunların en kısa sürede çözülmesini istedi.
Milas Belediyesi Evlendirme Düğün ve Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra; Milas Belediye Başkan Vekili Faik Karagöz, İlçe Emniyet Müdürü Turgay AVA, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Ömer Gürter, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Yücel Atçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Orman İşletme Müdür Yrd. Sermin Arslan, İlçe Sağlık Müdürü Ergun Kırova, Telekom Müdürü Birol Acar, ADM  Müdürü Atilla Uzunoğulları, Muski Milas Sorumlu Müdürü Güray Emiroğlu, Tapu Kadastro Birim Sorumlusu Yener Karaca  katıldı.
Toplantının açılış konuşmasında Kaymakam Arslan, bugüne kadar kendisine iletilen birçok sorunun çözüme kavuşturulduğunu, bazılarının ise ilgili birimlere yazıldığını ve çözümü için çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek;
 Kaymakam Eren Arslan konuşmasının ardından toplantıya katılan muhtarlar söz alarak, kendi mahallelerindeki sorunlarını, talep ve isteklerini aktardılar. İletilen sorunların başında; yol, su, elektrik,  telefon ve sağlık evi  ile  ilgili sorunlar gelirken, Kaymakam Arslan çözümü basit olan sorunların giderilmesi için hemen talimat verdi.
Kaymakam Arslan toplantı sonunda ;Öncelikle muhtarlar derneği seçimini kutlayarak, tüm amirlerimiz ve mahalle muhtarlarımızdan sorunların tespit, takip ve çözümünde azami gayret göstermelerini isteyerek, çalışmalarında başarılar diledi.