Kaymakam Arslan İçişleri Bakanlığınca faaliyete geçirilen “Açık Kapı Projesi” kapsamında Milas Hükümet Konağında önümüzdeki günlerde açılacak olan “Açık Kapı Projesi” için düzenlenen bilgilendirme toplantısında  kamu kurum müdür/amir ve birim sorumluları ile bir araya geldi.
Milas Müftülüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Kaymakamı Arslan’ın başkanlığında yapılan toplantıya kamu kurum amir/müdürler ile birlikte birim sorumluları katıldı.
Kaymakam Arslan Açık Kapı Projesi’nin ”Vatandaşlarımız ile  en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuş projedir. İllerimizde uygulamaya başlanılan proje, Bakanlığımızın onayı ve direktifleri doğrultusunda İlçemizde de uygulanmaya başlayacaktır“dedi.
“Açık Kapı Projesi” kapsamındaki bilgilendirme toplantısı eğitim alan 3 personelde birisi olan Ayşe Yücel’in projeyi anlatması ve toplantıya katılan birim sorumlularının karşılıklı olarak soru cevap şeklinde son buldu.